top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraJana Reichlova SoloMagnifica

2 fenečky k adopci

Aktualizováno: 3. 7.


Nabízíme k adopci 2 plně testované 3 leté feny. V rámci našich chovatelských cílů tyto krásné fenky dále nevyužijeme a rádi bychom jim našli milující domov. Obě feny měly 1 vrh a další štěňátka už na nich neplánujeme. Od obou fenek jsme si nechali jejich dcery (u nás k vidění). Kočky doma ani v okolí nemáme, takže se dá očekávat, že je budou lovit, stejně jako drůbež :-D

Bílá Riva je klidná pohodářka, úžasná společnice pro lidi jakéhokoliv věku, vhodná i k malým dětem. Funguje s ostatními (velkými) psy i fenami, feny malinko prudí, ale nechá se usměrnit. Nemá ráda malé psy typu jork a podobně. Rádi bychom, aby byla jediný pes v domácnosti, aby měla veškerou pozornost a lásku, kterou si zaslouží. Doma neničí (překáží pod nohama, jako každý bulík), venku funguje bez vodítka. Je hravá, miluje aporty čehokoliv. Zdravotní omezení - alergie na kuřecí.

Žíhaná Barča je hyperaktivní torpédo, je neustále v pohybu, bude skvělý společník na dlouhé procházky, běh.. Opět bychom byli rádi, aby byla jediný pes v domácnosti, aby měla veškerou pozornost a lásku, kterou si zaslouží. Jednoznačně potřebuje dům se zahradou a denní pohyb kvůli své hyperaktivitě. Bezproblémová k dětem, ke psům žárlivá, ale usměrnitelná. Další podrobnosti o holkách poskytneme emailem na janare@email.cz nebo tel. 776 554 005.

151 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Solo-Magnifica-logo-black.png

Chovatelská stanice
           bulteriérů

bottom of page